Hodnocení soutěže o šaty Reserved

9. září 2011 v 12:22 | Gabriella |  Šaty dělaj člověka
Dohromady svůj outfit poslalo 11 slečen, tudíž je na co koukat...:) Doufám, že nikoho neurazí názory porotkyň.
1. soutěžící Any (elusion.blog.cz)Hodnocení :
Kitt C. - Moc hezký outfit, líbí se mi červený pásek rozdělující černé šaty. Náušničky jsou kouzelné :) Nemám co vytknout.
Becky Loud - Outfit se mi celkem líbí, i prostředí, ve kterém je fotka focená, vypadá dobře. Líbí se mi ty pásky okolo stromu, super nápad! Doplňky k tomu také sedí, nic přehnaného, nemám co vytknout. Snad jen to - na mě moc tmavé. Ale to je jen o vkusu.
Gabriella - Hne dpro začátek musím pochválit fotku celkově, vážně se povedla. Jinak šaty doplněné páskem a náramkem vypadá dobře. Líbí se mi to.
Aduš -Outfit je jednoduchý, připomíná trochu podzim, ale vše k sobě ladí. Rtěnka s páskem outfit tak krásně pozvedávají a celkově působí hrozně hezky. Zároveň mě zaujaly pásky na stromě, fotku hezky doplňují.
Kathryn Fierce - Líbí se mi prostředí, kde jsou fotky pořízené. Vše k sobě ladí, outfit je velmi jednoduchý, což se mi líbí.


2.soutěžící Lenka ( daily-best-news.blog.cz ) - hodnotil se outfit první.

Kitt C. - Tričko s potiskem a k tomu neforemné puntíkované cosi je dost nešťastnou volbou, vzhledem k tomu, jak se potisk bije s potisk bije s puntíky. Každý kousek je z jiného období, moderní tričko, dalo by se říci že vintage košile a babičkovský klobouk... NE!
Becky Loud - - Budu upřímná- celkově se mi to nelíbí. Prostě mi to k sobě barevně neladí. Přijde mi to obyčejné, takhle chodí oblíkaná každá druhá holka. Taky bych vytkla to, že tam není vidět "spodek", škoda.
Gabriella - Nelíbí se mi to. Tričko s potiskem, pintíkovaná košile a na hlavu červený klobouk? Promiň, ale tohle vážně ne.
Aduš - Tenhle outfit se mi vůbec nelíbí. Tričko se vůbec nehodí k puntíkaté košili a klobouk už vůbec ne. Kdyby byla košile s kloboukem vypadalo by to líp, ale takhle to na mě neudělalo žádný pěkný dojem.
Kathryn Fierce - První outfit se mi nelíbí. Je moc přeplácaný a až kýčovitý.


3. soutěžící Lady I. ( http://oh-my-lady.blog.cz )


Hodnocení :
Teen -
Kitt C. - Spodek sám o sobě a vrch sám o sobě by šel, ale spojit eleganci se sportovní mikinou? Ne, děkuji. Kdybys vyměnila silonky za barevné punčochy a boty za tenisky nebo balerínky, budiž. Ale takhle to vypadá, jako bys šla do divadla a neměla žádný příhodnější vršek :))
Becky Loud - Promiň, ale tohle je vážně HRŮZA. Nejsem žádný módní odborník, ale tohle vážně nevypadá dobře, přímo to bije do očí. Ty boty a ta sukně k sobě ještě "jakš takš" jdou, ale ta MIKINA! Spíš bych k tomu dala něco v tlumených barvách, ale rozhodně ne barevnou mikunu s kapucí.
Gabriella - Musím se přiznat, že za kombinaci podpatků a mikiny bych vraždila. Sportovní styl nemá s elegantním co dělat. Vyměnit tu mikinu za nějaký pekný top a hned by to bylo mnohem lepšíAle takhle opravdu ne. Za co tě ale musím pocválit, že sis na fotkách dala záležet.
Aduš - Fotky jsou focený na krásném místě kde jsou fotky opravdu pěkný, ale jako takový outfit se mi moc nelíbí. Mikina mi přijde moc sportovní a k těmto botám se podle mě vůbec nehodí. Černá sukně a černé silonky už jsou taky moc.
Kathryn Fierce -Sukně, silonky a podpatky jsou v pořádku. Mikina k tomu vůbec ne. Toto míchání stylů se mi nelíbí.

4.soutěžící Nat ( natalikaweb.blog.cz )


Hodnocení :
Teen -
Kitt C. Tady je vidět, že někdo umí. Prosím, nezveřejňuj svou adresu, nebo ti tyhle kousky oblečení seberu ze skříně ;) Jenom háčkovanou (nebo pletenou?) vestičku bych při focení nechala za objektivem ;)
Becky Loud - Tak tohle se mi líbí! Tady opravdu nemám co vytknout. Barvy perfektně sladěné, je to i originální, né nějaké obyč. oblečení, které vidíš na každém.
Gabriella - Super. I kdybych sebevíc chtěla, prostě nemám co vytknout. Jen mi tam trochu vadí ty hodinky, ale to je detail. A ty tvoje boty, ty chci :)
Aduš - Příjemná atmosféra už dýchá jen ze samotných fotek. Outfit je dokonale sladěný a moc se mi líbí. Nemam co bych vytkla. Slečna má opravdu skvělý vkus.
Kathryn Fierce - Boty a hodinky pěkné. Zbytek se mi moc nelíbí.

5.soutěžící LoveShy ( www.love-shy.blog.cz )


Kitt C - Opět něco povedeného :) Nemám co dodat, pouze bych vytkla detail - a to šátek. Dle mého názoru je vzorek na tričku dost výrazný a nepotřebuje žádné doplnění na krku. Maximálně stříbrný řetízek.
Becky Loud - Na prní pohled to vypadá pěkně, jen je škoda, že ty kraťáse nejdou pořádně vidět. Jinak musím pochválit, originalitu fotky, že i při skoku dokážeš udržet takový výraz.
Gabriella - Jako celek se mi to líbí, ale osobně mám radši jednobarevní tílka. A osobně bych oddělala ten šátek.
Aduš - Outfit mě zaujal a k slečně se takovýhle styl hodí. Top a náramek k sobě krásně ladí a vše je v takovém jednoduchém stylu. Moc se mi to líbí.
Kathryn Fierce - Skvělá fotka, skvělý styl. Nemám co vytknout.

6. Soutěžící Angel Darkwood (www.angeldarkwood.blog.cz)Kitt C - Nápad je to dobrý, ne že ne. Ale krátká sukně a pozornost přitahující silonky s krajkou nepřidávají na kráse silným stehnům, ještě na nedostatek upozorní. Kravata se ke košili dle mého názoru vůbec nehodí a nedovedu si představit, že bys někam takhle vyrazila.
Becky Loud - Tak tohle opravdu není můj styl, vůbec se mi to nelíbí, působí to na mě spíš lacině, tohle bych si nikam nevzala. Nevím, jestli je až tak vhodné nosit takové sukně s podvazky, když má někdo širší stehna, nevypadá to pěkně. Jediné, co ti můžu pochválit, je ta spona do vlasů, je pěkná.
Gabriella- Nechci být hrubá, ale samodržící punčochy s krajkou čouhající z po sukně ti opravdu nedělají pěkné nohy. Navíc to dle mého názoru vypadá lacinně. Navíc se ani ta košile nehodí ke kravatě.
Aduš - Tohle není vůbec můj styl. A podle mě slečna šáhla vedle když si brala na sebe tuhle minisukni a silonky. Jediné co se mi líbí je doplněk ve vlasech.
Kathryn Fierce - Líbí se mi všechny kousky z outfitu (dohromady ale působí až moc lacině), až na mašli ve vlasech.


7.soutěžící Péťa Stenzelová (petiiinka.blog.cz)


Kitt C - Promiň, ale tohle fakt ne. Když legíny, tak až ke kotníkům. Uplé tričko bych na tuhle postavu vůbec neoblékala, nikdo není dokonalý, ale pokud mám nějaké nedostatky, snažím se s nimi pracovat a vhodně je maskovat. Dlouhá tunika pod prsy se rozšiřující by byla ideální volbou.
Becky Loud - Nelíbí se mi to, přijde mi to obyčejné, nevkusné. Ta židle mě tam hlavně ruší. Kvalita fotky taky není nic moc, chápu, že na to někde nemá prostředky, ale celkově to pak zhorší celkový dojem.
Gabriella- Je to až moc obyčejné, nic co by zaujalo a pokud jde o legíny, osobně bych brala jen ke kotnůků.
Aduš - Na tomto outfitu nevidím nic originálního. Nemám co bych hodnotila, ale outfit jako takový mě vůbec nezaujal. Slečna si s tím mohla trochu víc pohrát.
Kathryn Fierce - Nemám ráda legíny pod kolena ani baleríny.

8.soutěžící Maxie ( Out-of-love.blog.cz )


Kitt C - Jojo, tady mi někdo hraje přímo do noty (či obléká se do stylu? :)). Košile je nádherná, hippie čelenka originální detail. Pokud by ale byly ve skříni černé kraťasy s vyšším pasem, raději bych oblékla je, ale kvůli riflovým, ke-všemu-se-hodícím kraťasům se svět nezbortí.
Becky Loud - Krásné! Ta košile je vážně moc pěkná i ta čelenka kolem hlavy z copánků vypadá moc dobře. Taky se mi líbí to prostředí. Střecha byla super nápad :)
Gabriella- Tak tohle se mi hodně líbí. Košile je krásná a a nejvíc ze všeho semi líbí kabelka. Tohle se ti povedlo!

Aduš - Z outfitu dýchá osobitost a jednoduchost, ale zároveň trocha elegance. Sladěné to je i s líčením a účesem což opravdu oceňuji. Outfit mě moc zaujal.
Kathryn Fierce - Krásná čelenka i styl.

9.soutěžící Terka (http://foterka.blog.cz )


Kitt C - Další pěkný outfit, absolutně nemám co dodat. Možná až moc jednoduchý...
Becky Loud -Pěkné, hezky sladěné. Celkově se mi to líbí. Škoda jen, že nejsou vidět botky.
Gabriella - Vypadá to pěkně a vkusně. moc se mi líbí top a taška.
Aduš - Něco mi tento outfit narušuje už na první pohled. Škoda je, že není vidět co je zvoleno za boty, možná by to hned dělalo jiný dojem, ale takhle jako celek mě outfit nezaujal.
Kathryn Fierce - Pěkný outfit, hlavně top musím pochválit.

10.soutěžící Johanka-k ( johanka-k.blogspot.com )


Kitt C - Milé, jemné a éterické šaty. Jednoduchost a absence doplňků je zde na místě, jen by mě zajímalo, jaké botky by sis obula :))
Becky Loud - Přijde mi to nezajímavé, nevýrazné. Já bych to víc navrstvila. I když se to k tim pózám hodí Ale pěkné pozadí, celkově hezká úprava.
Gabriella - Mám ráda jednoduché věci a v tomhle bych klidně vyrazila ven. Jen bych to domlnila nějakými jemnými střevíčky.
Aduš - Na první pohled to působí jako v nějaké pohádce s vílami. Outfit je jednoduchý, ale krásný. Je zvolená i příjemná úprava fotek a celkově to na mě působí hrozně mile.
Kathryn Fierce -Jemné, jednoduché, hezké.

11.soutěžící Hannah


Kitt C - Vůbec nejde vidět, co na sobě máš, takže nemůžu zhodnotit.
Becky Loud - Není tam nic pořádně vidět, takže nepoznám, jestli to jsou šaty, nebo to jsou oddělené kusy oblečení. Moc se mi to nelíbí, hlavně ty boty k tomu a ty podvazky, navíc to není můj styl.Ale pěkné pozadí.
Gabriella -Koláž se mi líbí,ale bohužel tam není skoro nic vidět. A a kdy se mi punčochy líbí, dělají ti zbytečně silnější nohy.
Aduš - Vadí mi, že není moc vidět co má slečna na sobě, ale na první pohled mě outfit jako takový moc nesedí. Špatně zvolené jsou podle mě silonky a boty.
Kathryn Fierce - Kvalita fotky to všechno trochu kazí. Nadkolenky se mi moc nelíbí (pouze černé by byly mnohem lepší).

Celkové hodnocení :

Reina-sun - Tohle kolo bylo skvělé. Je vidět tu konkurenci. Moc se mi líbí outfit Terky. Krásná sladěnost, odhalená ramena - pro to mám slabost. Další, co mě zaujalo bylo pojetí Any. V jednoduchosti je krása. Ale absolutní vítězkou je pro mě Maxie. Sladěnost perfektní, retro čelenka je skvělým doplňkem!
Všechny tři modely mám chuť si obléknout.


Teen - Zaprvé bych chtěla říct, že se většina holek zřejmě nenechá ničím svazovat, což je dobře. Jenže někde je no možná až malinko na škodu, občas by asi bylo potřeba o něco víc střízlivosti... Takže začnu tím, co se mi až tak úplně nelíbí - a to soutěžící třetí, resp. kombinace poněkud elegantní sukně (nebo spíš šatů?) a bot a té barevné mikiny. Sama o sobě je to mikina hezká, ale dohromady to podle mě vypadá spíš tak, jako by si ji natáhla jenom na chvilinku, aby si mohla odběhnout někam do zimy, nemůžu si pomoct.
U desítky je trochu problém to, že jsou vidět šaty a zbytek tak nějak ne. K šatům se toho asi moc dalšího nenosí, ovšem aspoň botky taky mohly být vidět... Samo o sobě to totiž není moc výrazné a vlastně ani není moc co hodnotit.
Soutěžící druhá je zase (snad se nemýlím?!) ze všech nejmladší, což asi ovlivňuje její vkus a styl a to ji možná maličko vyřazuje ze hry. I když, třeba to je jenom můj dojem.
Ale už k tomu, co se mi líbí - č.1 a č.4. Jednička je podle mě skvěle sladěná a líbila se mi hned od začátku, oblíbená kombinace červené a černé, ty šaty mají hezký střih, je to i pěkně nafocené, tam nevím, co bych ještě dodala.
Čtyřce jsem nejdřív nemohla přijít na chuť, jenže teď mám pocit, že bych ten outfit nejradši ukradla. Jeho majitelka si myslím dala záležet i na detailech (hodinky, přívěšek), to se mi líbí dost. A nejspíš jsem se zamilovala do jejích bot, ty jsou taková třešnička na dortu.
Pro mě tedy vyhrává jednička se čtyřkou, mezi nimi se konkrétněji rozhodnout neumím. Každý z těch stylů je jiný, ale vypadá to obojí skvěle. Takže záleží na ostatních.

****

Kdo vyhrál a celkový počet bodů se dozvíte večer


Nyní můžete hlasovat v anketě :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Alisa Alisa | Web | 9. září 2011 v 13:00 | Reagovat

Nat a Maxie majú skvelý vkus . ;) Celkom ma táto súťaž potešila, človek aspoň príde na to, že nie každý je zase tak beznádejne neschopný dobre sa obliecť, ako to vyzerá na ulici . Ale Angel Darkwood by som radila zmeniť štýl obliekania, robí sa zbytočne tučnou .

2 Corniana Corniana | Web | 9. září 2011 v 13:18 | Reagovat

ANY, ANY ANY!

3 Alexandra Gryffin- Fox Alexandra Gryffin- Fox | Web | 9. září 2011 v 14:01 | Reagovat

Jestli mě někdo oblečením zaujal a sama bych si to oblékla, je to Any. Hezky sladěné jsou ještě Maxie a Terka, ale upřímně, holek s takovým oblečením potkávám denně tisíc.

4 Čokoládka Milka Čokoládka Milka | Web | 9. září 2011 v 14:06 | Reagovat

Niektoré slečny sa obliekli úžasne. Najviac asi Any, Nat, Terka a Maxie. Keďže mne sa najviac páči Maxie, má môj hlas... :-) Ale niektoré slečny nevedia čo so sebou, nech sa na mňa nikto nehnevá... :)

5 Terka Terka | Web | 9. září 2011 v 14:53 | Reagovat

košile Maxie je úžasná!!! :) ale víc by se mi líbila s navrhovanejma černejma kraťáskama do pasu :) i tak asi můj favorit :) A č. 6 absolutně hrůza!

6 Terka Terka | Web | 9. září 2011 v 14:53 | Reagovat

...omlouvám se, musela jsem...

7 Katarina Katarina | Web | 9. září 2011 v 14:57 | Reagovat

Mě se teda nejvíc líbí outfit Maxie! Ale ani outfit Any, Nat, LoveShy a Terky není špatný. Ale můj hlas dostává osmička :)

8 Jitulka Jitulka | Web | 9. září 2011 v 15:07 | Reagovat

Nejvíce mě zaujala slečna Maxie. Té se outfit podle mě hodně povedl.
Další povedený nápad a realizace je u slečny Johanky-k. Vypadá jak nějaká éterická bytost.

Naopak si myslím, že úplně vedle jsou Angel Darkwood a Lady I. I když už Lady I. musím pochválit prostředí a zpracování fotek.

A zbytek je taková ta klasická šeď, kterou potkávám denně na ulicích. Nic ve zlém, dámy.

9 GreenS* GreenS* | Web | 9. září 2011 v 16:05 | Reagovat

Jednoznačně 8. :-) I když  9. také nevypadá špatně :)

10 Maxië Maxië | Web | 9. září 2011 v 16:11 | Reagovat

Jé děkuju všem co se to líbí. To potěší :)

11 Lady Intrikánka Lady Intrikánka | Web | 9. září 2011 v 17:05 | Reagovat

Ok, fajn. :D Asi jsem se snažila být originální až moc. :D Tak snad příště s něčím lepším. :D

Moc se mi líbí první, pátý a devátý outfit. Merlinžel nijak extra nesdílím nadšení porotců nad tím čtvrtým, ty botky v kombinaci s kalhotami mi evokují myšlenku horské túry, i když samostatně jsou to dva pěkné kusy oblečení. :D Ale to je vyloženě otázka vkusu (či, jak se v mém případě ukázalo, nevkusu :D).

12 Adelaine Pierce Adelaine Pierce | Web | 9. září 2011 v 17:13 | Reagovat

Mě osobně se líbily co se týče stylu fotek fotky Hannah. I když je pravda, že tam toho není moc vidět a byly by lepší černé, tak fotky jsou dobré. A k tomu outfitu číslo šest: ano, vypadá to dobře na hubených nohách, ale ne každý je má a nemyslím si, že by ta holka byla nějak extra tlustá, to vážně ne. Copak když je někdo trošku při těle, tak nemůže nosit takovéhle věci? :) Ale uznávám, že se mitam líbí jen ta sukně a nadkolenky.
A nejvíc se milíbila asi osmička, ikdyž to není vůbec můj styl, přijde mi že tohle nosí skoro každá bohatší holka jejího věku, ale vypadá to pěkně.

13 Lady Intrikánka Lady Intrikánka | Web | 9. září 2011 v 17:30 | Reagovat

[12]: Proč bohatší? Hezky oblíknout se dá i za levno. Ať počítám, jak počítám, slečna má na sobě dva kousky oblečení, botky, pásek a kabelu, za to nemusela utratit jmění.

14 Jasmína Nocte Somniare Jasmína Nocte Somniare | Web | 9. září 2011 v 17:32 | Reagovat

Miluju jemnost, tudíž se mi líbí fotka slečny v těch vzdušnějších šatech :)

15 Johanka-k Johanka-k | Web | 9. září 2011 v 17:36 | Reagovat

Líbí se mi první ftoka-nápad a světlo, ale na druhou stranu mě nijak neoslovilo samotné oblečení...
Pak se mi líbí fotka Terky, ale zase mě nějak neoslovilo oblečení...Nebo jen část...Já nevím...Dá se vlastně říct, že se mi líbí asi nejvíc Hannah, třebaže bych si to na sebe nikdy nevzala.

16 LoveShy LoveShy | Web | 9. září 2011 v 20:33 | Reagovat

Nechci se k tomu moc vyjadřovat, jelikož jsem to "ze srandy" taky zkusila a tak mi moc nepřísluší se hrabat v "konkurenci". Jsem ráda, že to vyhrála osmička, sice je to v podstatě normální outfit, košile, kraťasy, sandálky, kabelka a čelenka.. příjemné prosředí, úsměv a je to. Spíš většina soutěžících se mi moc nelíbí a většinou souhlasím s výtkami/pochvalami porotců. Je to však hrozně sporný, protože každý z nás má odlišný vkus a je strašně těžký objektivně hodnotit outfity. Navíc já se taky nemusím někomu líbit, to je fakt těžký :D. Nicméně o nic nejde, je to jen zábavná soutěž, mě to bavilo, ráda jsem se podívala na ostatní, na nápady i nenápady. Škoda, že se nezúčastnilo víc lidí, byla by větší sranda. Škoda, že na to nemá moc lidí odvahu :)

17 Ell Ell | Web | 10. září 2011 v 6:47 | Reagovat

Tak dík no, žes me vynechala

18 Any Any | E-mail | Web | 11. září 2011 v 12:38 | Reagovat

Ďakujem za hodnotenia a názory od komentujúcich :) Maxie blahoželám, zvíťazila zaslúžene (tie jej rodinné poklady ma fascinujú). Okrem nej do mojich favoritov patrili LoveShy, Terka a Johanka-k (v takomto poradí).

19 Kateřina Kateřina | Web | 4. listopadu 2011 v 22:43 | Reagovat

Ahoj holky, mrkněte na můj web, mám tam zajímavé puntíkaté šaty :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama